150TL Üzerinde Ücretsİz Kargo

Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK 

Sultanfide.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Sultanfide.com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel kampanya çalışmaları müşteri profillerine yönelik müşteri ''sınıflandırma'' çalışmalarında Sultanfide.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Sultanfide.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi yada aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatiksel veriler, Sultanfide.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Sultanfide.com iş ortakları ile paylaşabilmektedir. Müşteri bilgileri ancak resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

ÖDEME GÜVENLİĞİ

Sultanfide.com kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir. Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Sultanfide.com arayüzü üzerinden banka veya bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Sitemizde %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Haber almak için üye olun

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4